کسب و کار آنلاین

طراحی سایت پزشکی و سلامت

اهمیت طراحی سایت پزشکی و سلامت

طراحی سایت پزشکی و سلامت بستری امن و راحت برای برقراری ارتباط مناسب بین مراجعه کنندگان و مراکز درمانی است. پزشکان می توانند برای معرفی تخصص و حرفه خود سایتی جذاب و کاربردی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند. همچنین مراکز درمانی و سلامت همچون کلینیک ها نیز با طراحی سایت پزشکی می توانند آدرس و شماره تلفن خود را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. با این روش بیمار به سرعت بهترین مرکز درمانی را پیدا کرده و سریعاً در راستای درمان بیماری خود حرکت خواهد کرد. در واقع امروزه طراحی سایت پزشکی و سلامت به عنوان یک روش مدرن برای بازاریابی پزشکان محسوب می شود. فرد بیمار برای یافتن پزشک متخصص در اینترنت جستجو کرده و مرورگر سایت پزشکی را زودتر نمایش می دهد که از لحاظ سئو تقویت و بهینه سازی شده باشد. این روزها هر کسب و کاری برای معرفی به افراد بیشتر به یک وب سایت اختصاصی نیاز دارد. چنانچه شما نیز قصد طراحی سایت پزشکی و سلامت را دارید با مهارت های سئو در کرج خیلی راحت می توانید به سایتی کاربردی و سئو شده دسترسی پیدا کنید.

امکانات سایت پزشکی

 • قابلیت رزرو نوبت از مهم ترین امکانات مورد نیاز در طراحی سایت پزشکی و سلامت است. با چنین قابلیتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری نبوده و وقت بیمار در مطب هدر نخواهد رفت.
 • داشتن درگاه پرداخت اینترنتی و پرداخت هزینه حق ویزیت به صورت اینترنتی یکی دیگر از امکانات جالب طراحی سایت می باشد.
 • از آنجایی که سایت پزشکی به علم مدرن و دانش تخصصی مربوط است. بروزرسانی همیشگی مطالب سایت پزشکی از ضرورت ها محسوب می شود.
 • طراحی سایت حوزه سلامت باید خیلی ساده و کاربردی طراحی شود. به طوری که افراد با سواد کمتر نیز بتوانند به راحتی وقت رزرو کنند.
 • بیمار با ورود به سایت پزشکی باید امکان مطالعه رزومه کاری پزشکان را داشته باشد. بنابراین حتماً در یک صفحه رزومه کاری پزشک یا پزشکان به طور کامل به بازدید کنندگان عرضه شود. هدف از ارائه رزومه کاری جلب اعتماد بیماران است. همه ما می دانیم که تعداد پزشکان فعال در کشور بسیار زیاد بوده اما انتخاب پزشک اندکی برای بیمار دشوار است. بنابراین پزشکان با طراحی وب سایت اختصاصی و عرضه رزومه کاری خیال بیماران را خواهد کرد.
 • در طراحی سایت پزشکی و سلامت، امکان ارائه مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ نیز بسیار اهمیت دارد. بیماران ممکن است پیش از مراجعه یا پس از مراجعه به پزشک با یک سری سوال مواجه شوند. طراحی بخش مشاوره آنلاین در سایت به بیماران بسیار کمک می کند.
 • سئوسازی در سایت پزشکی و سلامت مهم ترین مساله قابل توجه است. چرا که وب سایت طراحی شده هر چقدر از لحاظ گرافیک و کاربردی بودن درجه یک باشد. در صورت عدم سئوسازی و عدم افزایش بازدیدکننده لطفی نخواهد داشت.
 • امکان ارتباط و تماس تلفنی از دیگر امکانات لازم در طراحی سایت پزشکی و سلامت است. طراحی سئو در کرج با طراحی صفحه تماس با ما امکان درج شماره تلفن،آدرس مطب یا مرکز درمانی و آدرس شبکه های اجتماعی را به صاحب سایت می دهد.
 • وب سایت طراحی شده باید از طریق تمام دستگاه ها قابل رویت باشد. در واقع قابلیت واکنش گرایی در هر سایتی اعم از سایت پزشکی نیز قابل توجه است.

فواید طراحی سایت برای پزشکان

امروزه با دسترسی افراد به اینترنت افراد برای یافتن پزشک در اینترنت جستجو می کنند. بنابراین پزشکان با داشتن وب سایت اختصاصی سئو شده می توانند تعداد مراجعه کنندگان مطب خود را افزایش دهند. 

پزشکان با طراحی سایت پزشکی و سلامت موجب سهولت ارتباط بیمار و پزشک می شوند. بنابراین می توانند از مراجعه غیر ضروری بیمار به مطب جلوگیری کنند.

پزشکان با داشتن وب سایت اختصاصی می توانند برنامه های عمل یا روزهای خالی خود را در اختیار بیماران قرار دهند.  همچنین می توانند تمام رزومه کاری و مدارک خود را در سایت آپلود کنند تا از این طریق اعتماد مراجعه کنندگان را جلب نمایند.

پزشکان از طریق نوبت دهی آنلاین از شلوغی مطب و هرج و مرج های روزانه جلوگیری می کنند. هر فرد در زمان نوبت خود به مطلب مراجعه کرده و نظم و ترتیب افزایش می یابد.

فواید طراحی سایت برای بیماران

با فعالیت در سایت اینترنتی افراد از هر شهر در هر زمان دسترسی به مرکز درمانی پزشک داشته و می توانند با چند کلیک ساده وقت ویزیت رزرو کنند.

بیمار پس از ورود به سایت درمانی پزشک و مشاهده رزومه کاری راحت تر به پزشک اعتماد کرده و خیلی راحت حق ویزیت را از طریق درگاه پرداخت واریز خواهد کرد.

با طراحی سایت پزشکی و سلامت برقراری ارتباط بین پزشک و بیمار راحت تر می شود.  بازدید کننده با ورود به سایت به ساعات باز بودن مطب، تصاویر درون مطب، اطلاعات تماس و … دسترسی خواهد داشت.

در گذشته بیمار برای اخذ نوبت ساعت ها باید در مطب منتظر می ماند اما با طراحی سایت پزشکی دیگر برای دریافت نوبت به مراجعه حضوری نیاز نداشته و خیلی راحت در منزل نوبت خود را رزرو خواهد کرد.

 

خدمات سایت پزشکی و سلامت

امروزه  طراحی سایت پزشکی و سلامت مورد توجه پزشکان و مراکز درمانی و کلینیک های سلامت قرار گرفته است. چرا که از طریق وب سایت اختصاصی می توانند خدمات پزشکی اعم از مشاوره دارویی، پرداخت حق ویزیت و رزرو نوبت را ارائه دهند. وب سایت پزشکی سئو شده در راستای دیده شدن آن پزشک و آن مرکز نقش موثری خواهد داشت.

نکات مهم طراحی وب سایت حوزه سلامت

مراکز فعال در حوزه سلامت اعم از پزشکان، تامین کننده های دارو و کلینیک های خصوصی با پیشرفت تکنولوژی با چالش دیجیتال مارکتینگ مواجه شدند. طراحی سایت امروزه برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است. بنابراین افراد فعال در حوزه سلامت نیز به کمک طراحی سایت در کرج می توانند بستری امن و مطمئن در راستای ارائه خدمات پزشکی تهیه کنند. بسیاری از پزشکان با ارائه مطالب آموزشی بسیاری از سوالات و دغدغه های بیماران را پاسخ می دهند. در طراحی سایت پزشکی مهم ترین مساله توجه به نیاز مخاطب است.

آنچه باید درباره طراحی وب سایت پزشکی بدانید

در طراحی سایت پزشکی و سلامت توجه به یکسری نکات لازم و ضروری است.

 • فعالیت مرکز درمانی مورد نظر به طور واضح و شفاف در سایت مشخص باشد.
 • درج آدرس شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی ساده
 • وب سایت طراحی شده باید شفاف و ساده در اختیار کاربران قرار گیرد. چرا که وب سایت های پیچیده موجب بی اعتمادی و خستگی ذهنی بازدیدکنندگان می شود.
 • توجه به تولید محتوای با کیفیت در طراحی سایت پزشکی و سلامت بسیار اهمیت دارد. موتورهای جستجو وب سایت های مفید و تخصصی را شناسایی کرده و در جایگاه بهتری قرار می دهد.

طراحی سایت تغذیه و سلامت

از آنجایی که تغذیه در سلامت بدن انسان ها بسیار موثر است. خیلی از افراد با جستجو در اینترنت تمایل به تغییر نوع تغذیه فردی خود دارند. پزشک با طراحی سایت تغذیه و سلامت ارزش مواد غذایی و علائم کمبود بسیاری از ویتامین ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. طراحی سایت در کرج انواع وب سایت های پزشکی و سلامت را با گرافیک شیک و حرفه ای در اختیار پزشکان و مراکز درمانی قرار می دهد. ارائه مشاوره آنلاین، امکان نوبت دهی آنلاین، ارائه رژیم سلامت، پشتیبانی 24 ساعته، امکان ارسال پیامک دسته جمعی، امکان ارائه مطالب پزشکی، امکان واریز آنلاین، امکان ثبت آدرس در نقشه از مزیت های طراحی سایت تغذیه و سلامت است.

قیمت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی و سلامت مانند کسب و کارهای دیگر امروزه بسیار پرطرفدار است. چرا که عصر، عصر اینترنت است و همگی به فعالیت در دنیای مجازی روی آورده اند. طراحی سایت به دو صورت اختصاصی و غیر اختصاصی از طریق پلاگین های آماده انجام می شود. طراحی سایت در کرج انواع وب های پزشکی با گرافیک های مختلف را به صورت نمونه کار در سایت قرار داده تا مشتری با بررسی انواع سایت های طراحی شده، وب سایت دلخواه خود را بیابد. قیمت طراحی سایت پزشکی به امکانات درون سایت و نوع طراحی سایت وابسته است. طراحی وب سایت اختصاصی نسبت به وب سایت وردپرسی گران تر است. تیم سئو در کرج با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه طراحی توانسته است بهترین و کاربردی ترین وب سایت های اختصاصی را در اختیار مشتریان قرار دهد. برای مطلع شدن از قیمت دقیق طراحی سایت پزشکی حتما با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید.

طراحی سایت سلامتی ارزان

اگر به اقتضای فعالیت در حوزه پزشکی و سلامت به وب سایتی کاربردی و پزشکی نیاز دارید، پیش از هر اقدامی با مشاوران تیم سئو در کرج مشورت کنید.  چرا که این تیم به اقتضای شغلشان با انواع سایت پزشکی مختلف روبرو شده اند و از امکانات لازم و ضروری سایت پزشکی مطلع هستند. همیشه هزینه طراحی سایت برای بسیاری از افراد یک دغدغه محسوب می شود. بنابراین ما سعی کردیم برای جلب رضایت مشتریان انواع وب سایت های کاربردی و ارزان قیمت را به مشتریان عرضه کنیم. در واقع مهمترین امکانات را در سایت قرار داده تا پزشک مربوطه بتواند خدمات خود را از طریق سایت به بازدیدکنندگان معرفی کند. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *