با طراحی سایت شرکتی در کرج کسب و کار خود را برند کنید و در حوزه فعالیت خود موفق تر باشید. امروزه تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ با صرف هزینه ای مشخص سعی کرده اند اطلاعات خود را در بستر اینترنت قرار دهند و به طور مجازی نیز با مشتریان در ارتباط باشند.

طراحی سایت شرکتی در کرج

زیرا در عصر جدید هر نوع کسب و کار بدون حضور در دنیای مجازی و اینترنت قادر به پیشرفت و توسعه در دنیای وسیع تر نخواهد بود. طراحی سایت چه فروشگاهی چه شرکتی از طریق کد نویسی اختصاصی و یا cms آماده قابل پیاده سازی است. قیمت طراحی سایت در کرج بسته به امکانات مورد نیاز سایت شرکتی دارد. بنابراین نمی توان یک هزینه واحد برای طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی ارائه داد. دریافت مشاوره از افراد با تجربه را فراموش نکنید. این افراد به دلیل فعالیت های طولانی مهارت های بیشتری نسبت به شما کسب کرده اند. پس بهتر می دانند چه امکاناتی برای چه نوع سایت هایی لازم است.شما خیلی راحت از طریق تماس تلفنی می توانید از تیم طراحی سایت شرکتی در کرج مشاوره های لازم را کسب کنید. این مشاوره ها می توانند در مسیر طراحی سایت بسیار به شما کمک کنند. پس بی ارزش نشمارید. هدف از طراحی سایت و فعالیت های آنلاین افزایش مشتریان و افزایش میزان درآمد ماهیانه است که می توانید به کمک یک سایت قدرتمند به هدف خود نزدیک تر شوید.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در کرج بدون سئوی تقویت شده در پیشرفت کسب و کار نقش مهمی ندارد. با افزایش ترافیک سایت و تعداد بازدید کنندگان، فروش شرکت را چندین برابر کنید. بهینه سازی سایت های شرکتی از مهم ترین اهداف طراحی سایت شرکتی در کرج است. خدمات سئو گسترده است اما افرادی که در این حوزه فعالیت دارند از الگوریتم های جدید گوگل با خبر هستند. به همین دلیل راحت تر می توانند نسبت به بهینه سازی سئو اقدامات لازم را انجام دهند.

طراحی سایت شرکتی در کرج سعی کرده با بکارگیری از جدیدترین ترفندها ورودی هر نوع سایت شرکتی را افزایش دهد. بنابراین با خیال راحت می توانید طراحی و پیاده سازی سایت های شرکتی و فروشگاهی خود را به طراحی سایت در کرج بسپارید.

برخی افراد با واژه سئو شاید غریبه باشند. در توضیح به این افراد باید بگوییم بهینه سازی سئوی سایت در جهت آوردن آن سایت به صفحات اول و حتی نتایج اول گوگل است. هر چقدر بهینه سازی سئو اصولی تر انجام شود سایت مورد نظر زودتر از سایر سایت ها به جستجوگر نمایش داده می شود. کاربران اینترنتی به سایت های اولیه در صفحه اول گوگل بیشتر اعتماد دارند.

پشتیبانی سایت شرکتی

اولین قدم برای توسعه کسب و کار فیزیکی طراحی سایت و ورود به دیجیتال مارکتینگ است. اما پس از آن به کمک طراحی سایت شرکتی در کرج باید مسیر توسعه سایت را اصولی طی کنید. پشتیبان سایت شرکتی موظف است پس از طراحی سایت نسبت به بهینه سازی سئوی سایت اقدام کند. در کل پشتیبان سایت شرکتی باید دائماً سایت مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهد و مشکلات احتمالی را بررسی کند. وب سایت هایی که دارای درگاه پرداخت هستند، برای برقراری امنیت سایت حتماً به یک پشتیبان حرفه ای نیاز دارند. علاوه بر این پشتیبان سایت باید اقدامات لازم برای تمدید اشتراک های سایت اعم از اشتراک هاست و دامنه را انجام دهد. از همه مهم تر تولید محتوای با کیفیت و سئو شده است که باید مرتباً انجام شود.

طراحی سایت شرکتی در کرج دارای تیم پشتیبانی فنی و محتوایی است. بنابراین پس از طراحی سایت می توانید به کمک این تیم سایت خود را اداره کنید. در واقع با طراحی سایت شرکتی در کرج دیگر نگران باگ های امنیتی سایت و یا تولید محتوای سایت نباشید.

 

امکانات سایت های شرکتی

طراحی سایت شرکتی در کرج متناسب با نوع کسب و کار یک سری امکانات لازم را در سایت قرار می دهد. یک سری از امکانات، عمومی است که طراح آن ها را در تمام سایت ها پیاده سازی می کند اما یک سری از امکانات مختص به نوع صنعت و کسب و کار ارائه می شوند. به طور کلی امکانات مورد نیاز شامل موارد زیر می شود.

 • گزینه عضویت
 • درباره ما
 • تماس با ما
 • نمونه کارها یا نمونه محصولات
 • وبلاگ یا اخبار
 • نظرسنجی
 • گالری تصویر
 • تاریخچه سایت

 

قابلیت ها

طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی در کرج قابلیت های مهم سایت اعم از امکان ایجاد صفحه و مطلب در سایت، امکان ایجاد دسته بندی، امکان ایجاد فهرست مورد نیاز، امکان افزودن آیتم ها و امکان برچسب گذاری را برای مدیر سایت فراهم می کند. علاوه بر این امکانات دیگر اعم از زمان بندی مطلب های منتشر نشده، ایجاد نوشته رمز دار، امکان تغییر ادرس url، امکان ارسال ایمیل جمعی، فرم مالی و ثبت فیش های واریزی نیز از جمله قابلیت های مهم سایت فروشگاهی و شرکتی محسوب می شوند. علاوه بر موارد گفته شده طراحی سایت در کرج امکانات و قابلیت های مهم دیگر را در سایت مشتریان قرار می دهد تا بدون هیچ مشکلی مشتریان بتوانند کسب و کار خود را آنلاین اداره کنند.

 

مشاوره طراحی سایت شرکتی

یکی از مهم ترین خدمات طراحی سایت شرکتی در کرج، ارائه مشاوره های لازم به مشتری است. مشاور طراحی سایت در کرج موظف است پیش از طراحی سایت یک سری مشاوره های مفید در حوزه کسب و کار مشتری به وی ارائه دهد. مشتری از طریق دریافت مشاوره های لازم بهتر می تواند نسبت به طراحی سایت تصمیم گیری کند. اینکه به چه امکاناتی در سایت نیاز دارد و به چه مواردی باید بیشتر توجه کند. در واقع مشاوره های طراحی سایت در کرج به مشتری کمک می کند تا وی بتواند بهترین سیستم آنلاین کسب و کار خود را راه اندازی کند. جالب است بدانید حضور مشاور با تجربه و کاربلد موجب جلوگیری از پرداخت هزینه های بیهوده و اضافی می شود. بنابراین اگر قصد راه اندازی وب سایت اینترنتی دارید، حتماً پیش از شروع کار از یک مشاور با تجربه کمک بگیرید.

 

مزایای سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در کرج با ارائه سایت اینترنتی شرکتی موجب افزایش اعتبار برند کسب و کار شما می شود؛ زیرا کسب و کار شما بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی در دسترس عده زیادی از مردمان کشور و یا جهان قرار می گیرد. در ادامه جزئی تر مزایای سایت شرکتی را ارائه می دهیم.

 • جذب مشتری جدید از سراسر کشور یا جهان مهم ترین مزیت طراحی سایت شرکتی است. امروزه افراد برای دریافت هر نوع خدماتی ابتدا در بستر اینترنت، بهترین شرکت ها را جستجو می کنند. چنانچه سئوی وب سایت شما درست و اصولی بهینه سازی شده باشد. مسلماً جستجوگر با وب سایت شرکتی شما روبرو می شود.
 • افزایش فروش و افزایش درآمد دومین مزیت طراحی سایت شرکتی در کرج است. شما با داشتن وب سایت شرکتی، کسب و کار خود را در بستر وسیع به افراد بیشتری معرفی می کنید. بنابراین با مراجعه کاربران بیشتر مسلماً مشتریان شما و درآمد ماهیانه شما نیز افزایش می یابد.
 • دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات مفید از دیگر مزایای طراحی سایت شرکتی در کرج است. شما با طراحی سایت علاوه بر جذب مشتری و درآمد بیشتر خدمات خود را از راهی مطمئن به دیگران معرفی می کنید. در واقع خیلی راحت می توانید نسبت به برند سازی کسب و کار خود اقدام کنید.
 • دسترسی آسان مشتریان مزیت منحصر به فرد طراحی سایت شرکتی است. به طوری که مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت شوند و نمونه کارهای موجود را ساعت ها مورد بررسی قرار دهند.
 • ارائه خدمات به افراد بیشتر از طریق طراحی سایت شرکتی ممکن است. شما می توانید در یک زمان به چندین نفر پاسخ دهید. بدین ترتیب به شدت در وقت شما صرفه جوبی خواهد شد.

 

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی در کرج بر حسب نوع وب سایت مورد نیاز شما مشخص می شود. در واقع کیفیت کار و تعداد امکانات مورد نیاز شما روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است. طراحی سایت در کرج چندین پیشنهاد مناسب برای مشتریان دارد. مشتریان می توانند با توجه به بودجه ای که دارند، بهترین گزینه موجود را انتخاب کنند. شما برای مطلع شدن از قیمت دقیق طراحی سایت شرکتی بهتر است ابتدا با مشاوران سایت صحبت کنید. پس از مشخص شدن امکانات لازم آنگاه طراح سایت قیمت طراحی سایت شرکتی را به شما اعلام می کند.

 

سایت شرکتی ارزان

سایت شرکتی ارزان اما بی کیفیت هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. شما باید یک وب سایت اینترنتی کاربردی در عین حال قیمت مناسب دریافت کنید. بنابراین اگر قصد راه اندازی سایت اینترنتی شرکتی دارید، حتما با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران تیم در حوزه کسب و کار شما مشاوره های لازم را ارائه دهند.

طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز مشتری سعی کرده بهترین و با کیفیت ترین سایت های کاربردی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. در واقع اصلی ترین و مهم ترین هدف تیم، جذب مشتریان بیشتر و جلب رضایت آن ها است. بنابراین تنها به قیمت ارزان طراحی سایت توجه نکنید. وب سایت شرکتی شما باید دارای امکانات مهم و لازم باشد. در غیر این صورت در مسیر پیشرفت کسب و کار کمک نخواهد کرد.

ما در تلاش هستیم تا مشتریان خود را خوشحال کنیم

پس بیا با هم انجامش بدیم

طراحی سایت در کرج مهرزاد وب

دیدگاهتان را بنویسید